Api Object ( [api_url:Api:private] => api.lagoon.me/api/ [storage_url:Api:private] => api.lagoon.me:81/ [thankyou_url] => https://official.org.ua/www/thankyou.php [api_key:Api:private] => 14d9f4f2e8c741a3ca18b8685591049e [base_url:Api:private] => /chat-sustamedol-free-gin/ [dop_info:Api:private] => [comment:Api:private] => [country:Api:private] => США [email:Api:private] => [hash] => JadguqzclzfNnmy8CXFj7S2PBDsLqqmQ [flow_hash] => RKTvp [goal_id:Api:private] => 0 [postClick:Api:private] => 30 [ya_metrika:Api:private] => 0 [ga_id:Api:private] => [flow_info:Api:private] => Array ( [metrika] => [mail] => 0 [google] => [facebook] => [floats] => Array ( [freeze] => 0 [popup] => 0 [popup_bottom] => 0 ) [allow_landing_pushes] => 1 [push_popup] => [transit_id] => 147880443 [showcase_link] => [price] => Array ( [price] => 0 [currency_name] => грн ) [back_links] => Array ( ) ) [transit_info] => [route_info] => [ip:Api:private] => 54.204.189.2 [platform:Api:private] => unknown [browser:Api:private] => unknown [referer:Api:private] => [data1:Api:private] => [data2:Api:private] => [data3:Api:private] => [data4:Api:private] => [data5:Api:private] => [vcode:Api:private] => [landing_domen:Api:private] => 0 [landing_folder:Api:private] => chat-sustamedol-free-gin [page_url] => [shopfront:Api:private] => [showcaseId:Api:private] => [showcaseTileId:Api:private] => [geoCountryCode:Api:private] => UA [fbPix:Api:private] => )

Зубицька Наталя Петрівна

  • Президент Товариства природолікування «Зелена планета»

  • Авторка провідних лікувальних практик

  • Український травознай, цілителька

  • Стаж роботи 46 років

Зубицька Наталя

Безкоштовна консультація

Онлайн

сьогодні

* при заказі курсу

Коментарі

Олена Лейдарова
Купувала цей препарат з надією позбутися болю в суглобах, хоча особливо не вірила в ефект. Але особисто мені він допоміг, тому став постійним і незамінним компонентом сімейної аптечки.

Галина Федорова
Просто чудовий препарат для лікування суглобів. Мені він дуже допоміг. Рекомендую всім тим, у кого виникають проблеми з суглобами. Величезне спасибі!!!
Світлана Рогозіна
На роботі постійно проводжу час сидячи в кріслі і до кінця дня моя спина просто "відвалюється", а суглоби гудуть і ниють. Використовую цей препарат вже місяць, ефект приголомшливий - одразу відчувається полегшення болю, а через короткий час я знову можу нормально рухатися і займатися вже домашніми справами!
Марина Августеева
Я читала в якомусь медичному журналі про цей засіб. Експертна стаття на мою була якогось відомого лікаря, Мясникова чи що ...
Мая Гаврилова
Мені 68 років. Попросила написати онучку відгук. Я людина сільська, все життя працювала в радгоспі. Раніше ж як працювали, не шкодуючи себе. З виходом на пенсію тяжка праця стала все частіше нагадувати про себе у вигляді гострого суглобного болю. Боліли всі суглоби: попереково-крижовий, тазостегновий, колінний, гомілковостопний. Іноді я, чесно кажучи, навіть плачу через біль. Був випадок, півдня пролежала на вулиці у дворі, поки дочка не прийшла. У лікарні мені поставили діагноз - артроз суглобів і виписали мазь, яка була абсолютно безглузда, ось і все їх лікування. Потім я прочитала у медичному віснику про «Сустамедол», попросила онуку замовити в інтернеті. Сама не вмію. Так почала застосовувати препарат кілька разів на день і болі поступово стали проходити, я змогла вільно ходити по будинку. А через 2 місяці використання препарату суглоби зовсім перестали хворіти! Завдяки «Сустамедол» я знову повернулась до нормального життя.
Наталя Ящишина
У мого родича після інсульту рука не працювала, а пальці не розгиналися. Я придбала йому цей препарат. Він, звичайно, ледар, але навіть за кілька сеансів відчув поліпшення. По-перше, пройшов біль в пальцях і він їх може вільно розправити, по-друге, вся рука стала нормально рухатися, і плече, і лікоть. До повного відновлення ще трохи залишилося.
Зубицька Наталя
Засіб дійсно порятунок для тих, хто знає про біль не з чуток ! З повагою, Зубицька Наталя.
Світлана Коваль
Нещодавно стали хворіти колінні суглоби. Лікар сказав, що потрібно терміново лікувати, призначив курс уколів. Місяць вже лікуюся - стало набагато легше.
Марина Ігнатова
Читала відгуки і зрозуміла, що треба брати) Піду оформляти замовлення.
Олена Ковровіч
Під час зміни погоди, мої кістки починає вивертати від холоду, довелося йти до лікаря, він порадив препарат «Сустамедол», почала застосовувати за призначенням і через два тижні я помітила, що погода на мене вже не впливає і мої суглоби відчувають себе відмінно. Хороший препарат, буду продовжувати користуватися ним.
Ігнатов Михайло
ЦЕ ПРОСТО ЧУДО! Мої результати: 2 тижні і без болі в суглобах! Здав аналізи - все в нормі! Спасибі Сустамедол.
Зубицька Наталя
Нагадую ще раз, що «Сустамедол» можна замовити тільки через офіційну онлайн-форму, яка знаходиться вище! Остерігайтеся, будь ласка, підробок.
З повагою, Зубицька Наталя.
Click here